Wakepark zlokalizowany w Mrągowie nad jeziorem Juno. Posiadamy wyciąg rewersowy o długości 180 m, wysokości liny 6 m oraz sprzęt potrzebny do zabawy na wodzie. Wyciąg został zamontowany w 2016 roku. Od czerwca 2018 posiadamy rampę – kicker L. Najnowsze informacje zawsze na naszym fanpage Wakepark Mrągowo.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej atrakcji. Jest to doskonała alternatywa na świeżym powietrzu dla aquaparku lub parku wodnego!

Poza pływaniem Wakepark Mrągowo to również doskonałe miejsce do organizacji imprez takich jak: wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, urodziny czy imprezy integracyjne. Wakepark jest zlokalizowany w ustronnym miejscu, bez tłumu turystów oraz obserwatorów. Gwarantuje to spokój i przyjacielską atmosferę. 🙂 Posiadamy miejsce na ognisko, boisko do siatkówki, miejsce na grilla oraz zaplecze cateringowe i sale konferencyjne. Jesteśmy otwarci na wasze pomysły i wizje imprez. Skontaktuj się z nami!

 

Chciałbyś zorganizować event jachtowy, a może regaty firmowe? Marzy Ci się spływ rzeką Krutyń? Nic prostszego, kliknij i poznaj ofertę YachtEvent.pl.

Polecamy również:
Mercedes Club Mrągowo
Siedlisko Gizewo
Tennis Club Mrągowo
Port Smaku Mikołajki
Hotel Górecki Lidzbark Warmiński
Vip Shuttle Mazury
Spring Leading – e-marketing