Wakepark zlokalizowany w Mrągowie nad jeziorem Juno. Posiadamy wyciąg rewersowy o długości 180 m, wysokości liny 6 m oraz sprzęt potrzebny do zabawy na wodzie. Wyciąg został zamontowany w 2016 roku. Od czerwca 2018 posiadamy rampę – kicker L. Najnowsze informacje zawsze na naszym fanpage Wakepark Mrągowo.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną!

 

Szukasz kompanów do pływania?
Dołącz do grupy Facebook Wakeboarding Mazury
 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej atrakcji. Jest to doskonała alternatywa na świeżym powietrzu dla aquaparku lub parku wodnego!

Poza pływaniem Wakepark Mrągowo to również doskonałe miejsce do organizacji imprez takich jak: wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, urodziny czy imprezy integracyjne. Wakepark jest zlokalizowany w ustronnym miejscu, bez tłumu turystów oraz obserwatorów. Gwarantuje to spokój i przyjacielską atmosferę. 🙂 Posiadamy miejsce na ognisko, boisko do siatkówki, miejsce na grilla oraz zaplecze cateringowe i sale konferencyjne. Jesteśmy otwarci na wasze pomysły i wizje imprez. Bezpieczne imprezy na świeżym powietrzu. Skontaktuj się z nami!

Prosta oferta : Wieczór Kawalerski, Panieński, Urodziny – wyceniana indywidualnie w zależności od ilości osób

W cenie na osobę:
– 20 min Wakeboardingu
– Catering (karkówka, 2 kiełbaski, sałatka, pieczywo, 2 soki, sosy – ketchup, musztarda)

Minimalna rezerwacja – 8 osób z wyprzedzeniem 7 dni.

Potrawy grillujecie na ognisku z rusztem na plaży bezpośrednio przy wyciągu do wakeboardingu.

Widzimy się nad jeziorem!

Chciałbyś zorganizować event jachtowy, a może regaty firmowe? Marzy Ci się spływ rzeką Krutyń? Nic prostszego, kliknij i poznaj ofertę YachtEvent.pl.

Polecamy również:
Mercedes Club Mrągowo
Siedlisko Gizewo
Tennis Club Mrągowo
Port Smaku Mikołajki
Hotel Górecki Lidzbark Warmiński
Vip Shuttle Mazury
Spring Leading – e-marketing
NiceBay Wakepark Olsztyn

Podróżtrwa.pl Mrągowo

 

Weekend na Mazurach

Szukasz ciekawych atrakcji turystycznych na Mazurach? Trafiłeś bardzo dobrze, dzięki Wakepark Mrągowo Twój weekendowy wyjazd na Mazurach będzie niezapomniany. Poznaj sport jakim jest Wakeboarding podczas wypoczynku w Mrągowie na Mazurach.

Atrakcje dla dzieci na Mazurach

Szukasz atrakcji dla dzieci podczas pobytu w Mrągowie na Mazurach? Wakepark Mrągowo to miejscie, gdzie Twoje dziecko pozna podstawy wakeboardingu oraz nauczy się pływać na desce. Piękna plaża oraz miejsce w cieniu nad jeziorem to wszystko czego potrzeba do komfortowego i aktywnego wypoczynku na Mazurach.

Atrakcje na Mazurach

Szukasz ciekawego pomysłu na spędzenie wczasów na Mazurach lub atrakcji w Mrągowie? Oferujemy Ci aktywny wypoczynek podczas uprawiania Wakeboardingu – świetnego sportu wodnego. Poznaj krainę tysiąca jezior z innej perspektywy.

Park rozrywki lub Park wodny/Aquapark na Mazurach – mamy coś lepszego

Wakepark Mrągowo to doskonała alternatywa dla parku rozrywki czy aquaparku. Zlokalizowany w sercu Mazur w mieście Mrągowo nad Jeziorem Juno. Kochasz snowboard? W lato proponujemy Ci wakeboarding, który jest sportem podobnym do snowboardu. Fani zimowych atrakcji z pewnością szybko nauczą się pływania na desce wakeboardowej.