Wakepark Mrągowo to również doskonałe miejsce do organizacji imprez takich jak: wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, urodziny czy imprezy integracyjne! Posiadamy miejsce na ognisko z rusztem, miejsce na grilla, boisko do siatkówki oraz zaplecze cateringowe i sale konferencyjne. Wakepark jest zlokalizowany w ustronnym miejscu, bez tłumu turystów oraz obserwatorów. Gwarantuje to spokój i przyjacielską atmosferę. 🙂 Jesteśmy otwarci na wasze pomysły i wizje imprez. Przed pływaniem macie możliwość zjedzenia obiadu na wodzie – rejs katamaranem oraz podziwiana pięknego Jeziora Juno.

Spraw by twój wieczór kawalerski, wieczór panieński, urodziny czy impreza integracyjna były niezapomniane. Skontaktuj się z nami i zaplanuj swoją imprezę!

Prosta oferta : Wieczór Kawalerski, Panieński, Urodziny, Impreza integracyjna – wyceniana indywidualnie w zależności od ilości osób

W cenie na osobę:
– 20 min Wakeboardingu
– Catering (karkówka, 2 kiełbaski, sałatka, pieczywo, 2 soki, sosy – ketchup, musztarda)

Minimalna rezerwacja – 8 osób z wyprzedzeniem 7 dni.
Potrawy grillujecie na ognisku z rusztem na plaży bezpośrednio przy wyciągu do wakeboardingu.

Widzimy się nad jeziorem!

Chciałbyś zorganizować event jachtowy, a może regaty firmowe? Marzy Ci się spływ rzeką Krutyń? Nic prostszego, kliknij i poznaj ofertę YachtEvent.pl.

wyceniana indywidualnie w zależności od ilości osób

Wieczór kawalerski na Mazurach - kawalerski na Mazurach

Mamy idealne warunki do organizacji wieczoru kawalerskiego na Mazurach. Spraw by ostatnia impreza przed Twoim ślubem była niezapomniana. Przyjaciele, jezioro, plaża, boisko do siatkówki, pyszne jedzenie z grilla, wakeboarding i niezapomniana atmosfera to coś co wyróżnia wieczór kawalerski w Wakepark Mrągowo. Zaplanuj swój wieczór kawalerski na Mazurach już teraz.

Wieczór panieński na Mazurach - panieński na Mazurach

Wraz z przyjaciółkami spędź ostatnią imprezę przed ślubem aktywnie nad wodą. Wakepark Mrągowo to doskonałe miejsce do organizacji wieczoru panieńskiego na Mazurach. Do dyspozycji pozostawiamy: grill nad wodą, plażę oraz boisko do siatkówki. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i ujęcia z Twojego wieczoru panieńskiego. Zaplanuj swój wieczór panieński na Mazurach już teraz.

Integracja na Mazurach - Imprezy integracyjne na Mazurach

Jesteśmy gotowi na organizację imprezy integracyjnej dla pracowników Twojej firmy. Wspólne grillowanie, gra w siatkówkę plażową lub wakeboarding potrafi przełamać lody i zintegrować zespół. Podnieś produktywność swojego zespołu lub pracowników integrując ich nad wodą na Mazurach. Zaplanuj integrację już teraz.

Urodziny Mrągowo - Mazury - Urodziny nad wodą

Szukasz nietypowego miejsca do organizacji urodzin w Mrągowie na Mazurach? Szukasz niezapomnianych wrażeń? Jesteśmy gotowi na organizację Twoich urodzin nad wodą. Do waszej dyspozycji są: wyciąg do wakeboardu, boisko do siatkówki plażowej, grill nad wodą oraz plaża nad Jeziorem Juno. Zaplanuj swoje urodziny już teraz.